Soovid koos kolleegide või sõpradega hästi aega veeta, kuid pähe ei tule ühtegi ideed, mida huvitavat ette võtta? Üllata töökaaslasi või koostööpartnereid ning telli oma ettevõtte üritusele Õllegalerii koolitus ja degustatsioon.

Õllegalerii käsitööõllekoolituse ja degustatsiooni tellimine on väga lihtne. Helista või kirjuta meile ning ütle:

  • Millal ja kus võiks koolitus ja degustatsioon toimuda?
  • Kui palju on üritustest osavõtjaid?
  • Kas valite ise meie pakutavatest tippkäsitööõlledest välja need pruulid, mida kasutame koolitusel ja degustatsioonil või paneb paketi kokku Õllegalerii meeskond?
  • Kas soovite teha ühe kiire kohtumise, et ürituse detailid täpsemalt läbi arutada?

Koolitus kestab olenevalt degusteeritavate õllede kogusest kaks kuni kolm tundi. Standardse valikuna pakume koolitusel kuuest, kaheksast või kümnest erinevast käsitööõllest koosnevat degustatsioonipaketti. Kokkuleppel saame kokku panna just teie seltskonnale sobiva käsitööõllevaliku.

Tuleme teie üritusele tippkäsitööõlut serveerima

Lisaks pakume ka avatud baari kontseptsiooniga lahendust, mille raames serveerime teie üritustel osalejatele tippkäsitööõlut Euroopast, tutvustame käsitööõllekultuuri ning räägime soovijatele igast serveeritava õlle ajaloost ja maitsenüanssidest.

Info koolituse ja degustatsiooni läbiviimise kohta

  • Õllegalerii koolituse ja degustatsiooni raames serveeritakse õllesid spetsiaalsetest degusteerimisklaasidest.
  • koolituskohaks valitud ruumis võiks olla olemas soovitavalt laud või lauad, kuhu koolitusel osalev seltskond istuma mahuks.
  • koolituskohas peab olema võimalus serveerida joogivett.

Võtke meiega ühendust ning avardage nii maitsemeeli kui ka silmaringi.

Õllegalerii on kolme käsitööõlleentusiasti poolt 2016. aastal asutatud ettevõtte, mis vahendab Eesti käsitööõllesõpradele pruulimiskunsti tippteoseid erinevatest riikidest üle Euroopa.

Lisainfo:
Rasmus Miller
Õllegalerii OÜ
e-post: rasmus@ollegalerii.ee
telefon+372 528 8117